Liečba vibrátorom

Ak ste si doteraz mysleli, že vibrátory sú určené len na rozkoš, mýlili ste sa. Nielen onkologickým pacientkam túto netradičnú liečbu nariadila v Amerike ich lekárka a dôvodov na to mala hneď niekoľko.

luxusný_G_vybrátor-LELO_sexshop.skLekárka svojim pacientom namiesto chemoterapie odporúča používanie vibrátoru. Ich používanie na lekárske účely však nie je žiadnou novinkou. Už 19. storočí ich lekári predpisovali ženám, ktoré trpeli hystériou. Aj keď sa proti tejto technike liečby spočiatku zdvihla veľká vlna kritiky, ženy si ich veľmi obľúbili a začali vibrátory využívať aj „preventívne“ bez lekárskeho predpisu. Nie nadarmo sa predsa hovorí, že orgazmus lieči.

Zdá sa však, že boom vibrátorov – liečiteľov sa znovu navracia. Údajne dokážu s onkologickými pacientmi urobiť hotové zázraky. Medzi pozitívne zdravotné účinky týchto malých erotických pomocníkov môžeme zaradiť napríklad správne prekrvenie pohlavných orgánov, poskytujú dostatok endorfínov a v neposlednom rade zmierňujú prejavy menopauzy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>