Správne okorenený sex

Zatiaľ čo pred nejakým rokom jednoznačne viedli erotické pomôcky so sado-masochistickým korením, dnes sa do popredia stále viac dostávajú sexi hračky pre obidvoch. Ak sa chcete aj vy so svojím partnerom alebo partnerkou viac zblížiť aj po sexuálnej stránke, nasledujúce riadky vám vo vašej snahe určite pomôžu.

LovePalz, ktoré spája milencov Hi-tech slová, ktoré sú dnes mimoriadne v kurze u informatikov, ovládajú aj svet partnerský.

Moderné technológie zbližujú a iné to nie je ani v oblasti sexi hračiek. Jedna firma z Taiwanu, zaoberajúca sa výrobou erotických pomôcok, si predsavzatie zbližovania vzala skutočne k srdcu a vymyslela technológiu, ktorá skutočne spája všetky páry na svete. Aj tie, ktoré sú od seba vzdialené na aj na niekoľko sto kilometrov. To vám môže napovedať, že skutočne ide o tie páry, ktoré udržujú vzťah na diaľku, a to je občas skutočne ťažké. S touto sexi hračkou však možno o niečo jednoduchšie. Predstavte si jeden valček pre neho, ktorý sa volá Zeus, a druhý valček pre ňu, ktorý sa volá Zeus. Zeus pritom vyzerá ako typický masturbátor a Héra zas ako vibrátor. Ak sa pripojíte na wifi a stiahnete si aplikáciu s názvom LovePalz, môžete sa jednoducho spojiť. Ako? Obidva produkty sú navzájom prepojené a fungujú na princípe unikátnej vzduchovej pumpičky – teda na seba navzájom reagujú. To znamená, že čím viac budete zapájať svoju Héru, tým tesnejší bude jeho Zeus, a čím viac bude on prirážať, tým viac sa bude rozťahovať vibrátor. Geniálne, však? Dvadsiate prvé storočie je skrátka super.

Hračka, ktorá prešla kompletným redizajnom

Sexi hračku s názvom Thrill pozná asi každý z vás. Teraz však prešla kompletným redizajnom a už nie je určená len pre jedného človeka, ale je teraz určená aj pre dvojice. Jeho podstate tkvie v tom, že hrubšiu časť si žena zavedie do vagíny a ten tenší výčnelok si ohne tak, aby sa dokonale prispôsobil dráždeniu jej klitorisu. Vymyslený je pritom tak, že skvelo drží na mieste a môže sa pridať i muž so sexom. Nuž, vibrácie, ktoré pociťujú obaja, vie robiť poriadne divy.

Čertík medzi nohami

Čertíka od Durexu kúpite takmer všade a pribalená je k nemu aj batéria. Krúžok navlečiete na penis, pričom vibrácie nedráždia len partnera, ale čert svojimi rohami dráždi aj klitoris ženy. A pocit? Priam diabolský.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>