Luxusné HULA guličky pre 100% rozkoš

Nie sú venušine guľôčky ako guľôčky. Niektoré sú odkázané na pohyb vašej panvy, no najnovšia novinka HULA guličky sa vymykajú zo stereotypu! A to ako prvé na svete! Sú na diaľkové ovládanie a okrem toho, že vibrujú, súčasne aj rotujú. Vďaka spojeniu týchto dvoch kombinácií tak zažijete úplne nevídané pocity. Ako na to? Máte dve možnosti a obe privedú poriadnu dávku rozkoše. Rotujúcu guličku jemne zatlačte do vnútra vagíny a vibrácie pocítite v najcitlivejšej oblasti ohanbia a na klitorise. Guličky však môžete do vagíny zatlačiť obidve. Zatiaľ čo horná sa otáča proti bodu vyvrcholenia (G), spodná prináša skutočne výkonné vibrácie.

6 programov a nezabudnuteľný orgazmus

HULA guličky sú navyše vybavené až ôsmimi stimulačnými programami, ktoré ovládate jednoducho prostredníctvom bezdrôtového ovládača. Menší tip erotickú predohru s partnerom či partnerkou niekde na verejnosti. Guličky dajte na miesto, kam patria, a ovládač do rúk svojho partnera/ky. Ovládač reaguje aj na malý pohyb ruky a aby ste vedeli, akú intenzitu vzrušenia svojej partnerke poskytuje, ovládač presne takou intenzitou aj vibruje. Budete sa diviť, ako budete vzrušená nielen vy. Luxusný dizajn nie je jedinou devízou   Guličky spolu s ovládačom majú zamatový povrch zo silikónu. Nevydávajú žiadne zvuky a navyše sú vodotesné, takže ich môžete pokojne použiť aj počas horúceho kúpeľa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>