Ten, čo miluje latex

Bol vášnivým milovníkom latexu a ona ho do svojho príbytku pustila so značnou nevôľou, ba až strachom. Zažiť niečo také po prvýkrát je výzvou takmer pre každú ženu.

Nikdy neviete, kedy u vás niekto zazvoní

Nikdy neviete, kedy u vás niekto zazvoní

Jej príbeh sa začal veľmi prosto, ba až môžeme povedať, že klišeovito. Bývalý priateľ v nej videl skôr matku jeho detí, zatiaľ čo ona deti nevidela ani za ďalekým rohom, nieto v priebehu niekoľkých mesiacov. Čo nasledovalo, vám asi hovoriť nemusíme. Po niekoľkých rokoch spoločného života sa ich cesty rozdelili a ona si povedala, že keď dokázala zmeniť smer svojho života, dokáže zmeniť aj seba. A tak sa stala z nežnej žienky s plavými vlasmi drsná dračica s havraními. Jedného dňa v bare stretla asi toho najpríťažlivejšieho muža, akého kedy v živote videla. Povedala si, že ho jednoducho musí mať. Prvé rande bolo vskutku ukážkové. Večera, drink a odprevadenie k taxíku s bozkom na dobrú noc.

Latexové sexy oblečenie pre dámy

Latex ju síce prekvapil, no povedala si: “Prečo nie? “

Na druhý deň si spolu skypovali a treba povedať, že ich rozhovor nebol až taký zaujímavý, až kým jej neposlal link na jeden kúsok oblečenie, v ktorom by podľa neho vyzerala neodolateľne. Áno, máte pravdu, bol to latex. Ostala v miernom šoku, no sama sebe sa musela priznať, že ju táto predstava aj trochu vzrušila. Veď čo, aspoň to vyskúša. Chcel, aby mu povedala, aké má pocity z jeho výberu a hoci to na sebe nechcela dať veľmi najavo, niektoré kúsky sa jej naozaj páčili. Na tom celom bolo zaujímavé najmä to, že nešlo ani tak o sex, ako o dráždivý flirt.

Nasledujúci deň ju chcel vidieť. Sama priznáva, že mala strach, a preto sa radšej vyhovorila, že na ňu lezie nejaká choroba a necíti sa dobre. Jeho reakciu nečakala. Chcel prísť a postarať sa o ňu. Stalo sa jej to po prvý raz, nikdy predtým k nej muž nebol taký pozorný.  Bavilo ju, ako ju obsluhoval a nežne sa celý večer navzájom dotýkali, ako je to u čerstvých milencov bežné. V ten večer sa nestalo už nič. Až na ďalší.

Bol stále viac a viac odvážnejší. Hovoril o svojich predstavách, ktoré v nej vzbudili strach, no keď prišli domov, on ju upokojoval sladkými bozkami. Zabralo. Zmocnila sa jej vášeň a on sa zas zmocnil jej tela.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>