Erotika budúcnosti

Dnes míľovými krokmi napreduje takmer všetko, svet erotiky nie je výnimkou. Ste zvedavý, ako budú v budúcnosti vyzerať najobľúbenejšie erotické pomôcky?

Putá, vibrátory, nafukovacie panny či venušine guľôčky. To všetko patrí k obľúbeným erotickým pomôckam nielen žien, ale aj mužov či párov. Aká je budúcnosť vibrátorov a nafukovacích „Ančí“?

Takmer dokonalá, lenže neživá

high-heels-1427067-mNafukovacie panny už teraz prešli značnou inováciou a zatiaľ čo pred pár rokmi sme na trhu mohli nájsť len akési nafukovacie atrapy, ktoré na ženu podobali len tým, že mali „diery tam, kde mali mať“ a štyrmi končatinami, dnes je tomu inak. Bábiky so skutočnými vlasmi, jemnou kožou, ktorým nechýbajú ani implantáty v prsiach či zadku, sú naozaj realisticky vyzerajúcou kópiou ženy. Navyše, sú vyrobené podľa vzoru najznámejších pornoherečiek, a to aj s ich bradavkami, vagínami či inými detailami. Pánov môže odradiť len ich cena. Táto umelá milenka má dokonca naprogramované rôzne nálady od ospalej, veselej až po vášnivej. Klient po jej zakúpení vyplní dotazník, na základe ktorej mu ju naprogramujú podľa ich očakávaní.

Vibrátor v nohavičkách

Inovácie však nečakajú len na pánov, ale aj dámy či páry. Svetlo sveta už uzrel aj bezdrôtový vibrátor, ktorý sa nenápadne umiestni do špeciálnych nohavičiek a ovláda sa prostredníctvom diaľkového ovládača.

Žiadna anatomická kópia

V minulom roku sa konala konferencia, na ktorej sa zišli najväčší výrobcovia erotických hračiek. Témou ich rokovaní boli erotické pomôcky budúcnosti. Zhodli sa napríklad v tom, že vibrátor nebude vôbec imitovať živý penis. Žiadne anatomické kópie, všetko sa bude prispôsobovať dizajnu a móde. Vibrátory by tak mohli dostať tvar lastúry či inej high či techno vecičiek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>