Sex len s kvalitnou ochranou

Bezpečný sex nadovšetko, no i vás trápia tie zvedavé pohľady ľudí, keď si kupujete kondómy v hypermarkete alebo drogérii? Aj napriek tomu, že žijeme v dobe, ktorá je k sexu viac než liberálna, stále v sebe máme akoby zakódované, že sex je niečo zakázané a tajné. Ak už viac nechcete zažiť dlhý rad pri pokladni s malou (ne)nápadnou krabičkou v nákupnom košíku, nakupujte online.

condom-418843-mVýhod nakupovania kondómov v internetovom obchode je hneď niekoľko a pritom nemyslíme len absenciu zvedavých pohľadov. Internetový obchod v prvom rade ponúka viacero druhov kondómov a dokonca aj také, ktoré v bežných drogériách nenájdete. Neobmedzujte sa vo výbere kondómov, už dávno nie sú len „prostriedkom“ proti nechcenému otehotneniu alebo pohlavným chorobám. Na trhu môžete nájsť rôzne druhy – ultra tenké, farebné, s príchuťou, vrúbkované či s erekčnými krúžkami pre ešte intenzívnejšiu rozkoš.

Na trhu nájdete veľké množstvo výrobcov, ktorí ponúkajú skutočne kvalitné produkty, a to nielen Durex či Primeros, ktoré nájdeme na pultoch bežných obchodov a drogérií. Vo svete sú napríklad vychytenou značkou kondómy London, ktoré sa predávajú v rôznych variáciách. Kto má rád kondómy s ovocnými príchuťami či dokonca s príchuťou čokolády, potešia ich najmä kondómy značky Secura. Pre pánov, ktorí sú s výdržou na tom trochu horšie, sú tu zas prezervatívy so znecitlivejúcou látkou benzokaín. Vďaka takýmto kondómom sa vám už nestane, že skončíte predčasne a vaša partnerka zostane neuspokojená.

Po stopách histórie benzokaínu

Benzokaín, pochopiteľne, nebol vynájdený kvôli potrebám spoločností produkujúcich kondómy. Táto látka sa od konca 19. storočia používala ako forma lokálneho anestetika a využívala sa na zmierňovanie bolestí. I keď spočiatku bol benzokaín vytvorený ako samostatné anestetikum, v súčasnosti je skôr súčasťou mnohých analgetických mastí proti bolesti. V pomerne nedávnej minulosti sa táto látka začala pridávať i do kondómov, vďaka ktorým sa ejakulácia oneskorí. Vyrábajú ich najmä spoločnosti Durex a Trojan. Obsah benzokaínu v kondómoch je však taký nepatrný, že po nanesení vám kondóm zníži citlivosť tak na dve minúty. Nemusíte sa teda báť žiadnych vedľajších účinkov. Len si vychutnať sex naplno, a to nielen vy, ale aj vaša partnerka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>