Chlapi a ich znamenia. Part 1

Život je niekedy nevyspytateľný a vy nikdy neviete, aký partner sa vo vašej posteli objaví. Nemyslíme teraz na zovňajšok, milé dámy, ale na povahu. Ak je však váš milostný vzťah len v začiatkoch, niekedy je ťažké odhadnúť povahu a túžby partnera v posteli. Stačí, ak budete vedieť jeho znamenie v horoskope. Možno sa táto informácia zdá nepodstatná, no v bádaní po partnerových túžbach vám môže výrazne napomôcť.

Vtipní vodnári

Muži narodení v znamení vodnára prekypujú vtipom nielen v civile, ale aj posteli. Sex je pre nich hrou a zábavou. Sú spontánni a milujú „rýchlovky“. behind-bedroom-doors-ii-414899-mPreto pri ňom držte svoje romantické emócie bokom, pretože by sa mohlo stať, že sa začne s vami nudiť. Ak chcete byť pre neho rovnako zábavná a vzrušujúca, dajte mu najavo, že aj pre vás je sex hrou. Nakúpte rôzne erotické pomôcky a nezabudnite, že to pravé „orechové“ je aj vzrušujúca erotická spodná bielizeň s otvorom na nohavičkách. Tie sú ako ušité pre milovníka „rýchloviek“.

Sexuchtivé ryby

Neexistuje snáď viac sexuálne znamenie, než sú ryby. Teda, ak nerátame vášnivého škorpióna. V posteli sú muži tohto znamenia vo vynikajúcej fyzickej kondícii a milujú, keď vás môžu zvádzať. Ak si chcete s rybou užívať a byť pre neho sexuálnym „žralokom“ nezabudnite na erotické kostýmy a nič nepokazíte ani latexom. Ryby sú charakteristické bohatou sexuálnou fantáziou.

his-portrait-516971-mDominantní barani

Tvrdohlaví barani majú najradšej trochu tvrdší a rýchlejší sex. Žiadne romantické vyznávanie lásky počas sexu neočakávajte. Majú tendenciu byť trochu hrubí a drzí, takže, ak si ho chcete trochu skrotiť, navštívte sexshop a zaobstarajte si napríklad putá, ktorými ho spútate a dovolíte len to, čo chcete vy samy.

Vášnivé býky

Práve vášeň je charakteristickou vlastnosťou, ktorá ich vystihuje. Latexová_košela_pre_pánovIde o najzmyselnejšie znamenie zverokruhu. Predohrou vás určite nesklame a aj keď sa vedia býci poriadne rozvášniť, nezabúdajú ani na nežné a jemné dotyky.

Zvedaví blíženci 

Títo muži chcú zas v sexe všetko vyskúšať a preskúmať. „Na to“ sú navyše pripravení kedykoľvek a kdekoľvek, takže nuda s nimi rozhodne nehrozí. Milujú experimenty, erotické hry a obľubujú aj erotické pomôcky. Ak chcete zažiť nezabudnuteľnú predohru, určite majte v šuplíku pripravený vibrátor. Pre každý prípad.

Tajomní raci

Raci sú síce tajomnými romantikmi, no ukrýva sa v nich veľmi zmyselný milenec. Rak je citlivý a vo všetkom berie ohľad na partnerku. Môžu sa javiť síce ako konzervatívni, ale ak majú pri sebe tú pravú, radi vyskúšajú aj nové veci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>