Prečo ženy predstierajú orgazmus?

Na svete je len malé percento žien, ktoré sa môžu pochváliť tým, že orgazmus nikdy nemuseli predstierať. Pritom sú ženy psychicky aj fyzicky úplne v poriadne, no často majú problém svojmu partnerovi vysvetliť, že dnes z „toho“ skrátka nič nebude.

Jedna z mnohých viet, ktorú muži po sexe nenávidia, je: „Nevadí, že som nemala orgazmus, aj tak to bolo krásne.“ Chlap chce vedieť prečo, čo urobil zle alebo kde je problém. Prečo teda ženy orgazmus predstierajú?

Na prvý raz to často nejde

Často sa stáva, že žena, ktorá bola pridlho single a zrazu si nájde partnera, sa vzruší natoľko, že vyvrcholenie nie a nie prísť. Je to spôsobené tým, že ako pár nie sú dostatočne zohraní alebo šli na to veľmi rýchlo. Nič sa nestalo, nabudúce to bude lepšie.

Ženy milujú šťastné koncebeautiful-young-woman-lying-on-the-truck-1424817-m

Ženy sú obalamutené šťastnými koncami z rozprávok či romantických filmov. No a keď vidia, že ich partner je asi tak päť sekúnd od vyvrcholenia a ony stále nič, čo myslíte, čo si vyberú? Radšej, ako sklamať partnera, si tieto obetavé stvorenia zvolia možnosť predstieraného orgazmu. Liek na to? Zahrňte do predohry milé a láskavé slová a nebojte sa využiť aj erotické pomôcky. Taký vibrátor dokáže so ženou skutočné zázraky.

Ani ženský orgazmus nie je kamarát s alkoholom

Pravidlo, že opitý chlap nevie dosiahnuť orgazmus, neplatí len pre chlapov. Zatiaľ, čo jeden pohárik vína pôsobí ako afrodiziakom, celá fľaša vášeň skôr zabije. Muži sú v tomto skôr na seba hrdí, že dokážu oddialiť orgazmus, no ženám zhoršená schopnosť dosiahnuť vyvrcholenie nie je veľmi po chuti. Neznamená to však, že by si sex neužívali, skrátka len nedosiahnu svoj orgazmus.

Týmto však, samozrejme, celú tému trochu zľahčujeme. Ak je predstieranie orgazmu len občasná záležitosť, nie je to žiadny problém. Žena predsa nie je žiadny robot ani nejaká porno hviezda, ktorá dokáže vyvrcholiť tridsaťkrát počas jedného sexu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>