Chlapi a ich znamenia. Part II

V minulých týždňoch sme si predstavili prvú časť znamení zverokruhu, v ktorých sa môžu chlapi narodiť. Ak ste tam nenašli toho svojho, garantujeme vám, že tentoraz ho určite nájdete.

Vášnivé levy

his-portrait-516971-mLev túži byť obdivovaný a pokladaný za najlepšieho milenca. Preferujú vášnivý sex a radi idú rovno na vec. Na druhej strane ale milujú dotyky, takže dôležitú úlohu hrá v milostnej predohre masáž. Nie sú veľmi na experimenty, no je jedna vec, ktorou ho skutočne dostanete – erotická spodná bielizeň.

Rezervované panny

Neznamená to, že chlapi narodení v tomto znamení nemajú radi sex, no sú rezervovanejší a neuznávajú vzťahy na jednu noc. Radi sa milujú doma a súkromie si veľmi strážia. Sú skutočnými majstrami predohry, presne vedia, po čom ich partnerka túži. O svojich sexuálnych túžbach nehovoria, a preto potrebujú skutočne vnímavú partnerku.

Dokonalé váhykesses-933656-m

Sex s nimi je ako sen. Muži v znamení váhy sú očarujúci, zmyselní, milí i pozorní. Preto patria k najdokonalejším milencom. Nemyslia len na seba a dokážu svoju partnerku uspokojiť aj niekoľkokrát za noc.

Zmyselní škorpióni

Najzmyselnejším znamením zverokruhu je škorpión. Sála z nich dravá sexualita. Škorpoón muž stráca pri vzrušení zábrany a niekedy je až perverzný. Nečakajte preto od neho žiadne láskania, pretože predohra nie je pre neho dôležitá. Skúste ho ale namotivovať aspoň na vibrátor, erotické pomôcky zbožňujú.

Dobrodružní strelci

Bod G_orgasmusNiet znamenia, ktoré by bolo dobrodružnejšie. Strelcov baví ženy dobíjať a loviť. Sú hraví, radi striedajú polohy i miesta, kde sa oddávajú sexuálnym hrám. Predohra pre nich nie je síce dôležitá, ale svoje partnerky vedia dokonale priviesť k orgazmu.

Kozorožce s výdržou

Sex s kozorožcom je nielen zmyselný, ale aj dlhý. Dokonale pozná túžby žien, preto patrí k tým najlepším milencom. Nerád však experimentuje, postupuje podľa toho, čo sa v mladosti naučil. Robí to však precízne a je v tom dokonalý. K milovaniu potrebuje lásku, preto nepatrí k vyznávačom vzťahov na jednu noc.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>