Vibrátor? Nie, budík!

Patríte k tým, čo majú problém vstať ráno z postele? Najmä pondelky, keď víkend bol taký super a konečne ste si oddýchli. Avšak, tomu môže byť už koniec. Aspoň podľa výrobcu nového (netypického) budíka, ktorý tvrdí, že rána môžu až veľmi príjemné. Ako je to možné?

Spojil totiž dokopy budík a vibrátor do jedného prístroja, a tak vznikol Wake-Up Vibe. Dámy sa vďaka tomuto netradičnému budíku môžu zobúdzať s príjemnými pocitmi na intímnych miestach.

Ako to funguje?

Vzrušujúcejšie rána môžu dámy zažiť vďaka hladkému podlhovastému zariadeniu, ktoré tak trochu pripomína zakrivený iPod. Funguje jednoducho – budík nastavíme na požadovanú hodinu, zvolíme jeden zo šiestich vibračných a tento šikovný vibrátor-budík umiestnime do nohavičiek. To, že je už najvyšší čas vstávať, vám oznámi nielen tlmený bzukot, ale najmä príjemné a vzrušujúce šteklenie v nohavičkách.

V troch farbách

Výrobcovia na nový typ budíka nedajú dopustiť. Jeho cena sa pohybuje približne v rozpätí 50 eur a môžete si vybrať z troch rôznych farieb – ružovej, fialovej a čiernej. Ružová je určená pre „nevinné dievčatká, ktoré hľadajú sexuálne potešenie“, fialová je zasa symbolom fantázie a túžby a čierna má „prebudiť a uspokojiť najtajnejšie priania ženy“.

Budík – vibrátor vďaka svojmu tvaru dokonale kopíruje krivky ženského tela a vďaka tenkému prevedeniu vydrží Wake-Up Vibe vraj celú noc tam, kde má, aj keď sa prehadzujeme.

table-clock--1434078-m

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>