Letom svetom v erotike

Erotické pomôcky pre dospelých sú tu už od dávnych vekov. Niektorí si bez nich nevedia predstaviť svoj sexuálny život, iní ich ešte nevyskúšali. V nasledujúcich riadkoch si môžete pozrieť rebríček tých najčudnejších erotických pomôcok, aké svet videl. A verte, vibračné guličky či klasický vibrátor v ňom nenájdete.

Japonské bábiky, ktoré sú ako živé

Muži v Japonsku sa tešia z realistických bábik, ktoré spĺňajú všetky dôležité atribúty nafukovacej panny a ešte k tomu nehovoria. Bábiku si muži môžu prispôsobiť svojim chúťkami, majú rôzne tváre a aj účesy. Samozrejme, sú vodotesné.

Umelá panenská blana

Tak táto erotická pomôcka spĺňa taktiež všetky potrebné atribúty čudnej erotickej pomôcky. Spoločnosť Gigimondo vytvorila plastový vak, naplnený falošnou krvou, ktorý má vraj pripomínať panenskú blanu. Táto vecička je určená pre ženy, ktoré potrebujú oklamať svojho partnera, že sú ešte panny. Je však aj pre chlapov, ktorí by si chceli vyskúšať sex s pannou, no doma už pannu nemajú.

Lucid Dream G-bod vibrátorEkologický vibrátor

Ak patríte k ľuďom, ktorým nie je životné prostredie ľahostajné, určite vás poteší vibrátor, ktorý je poháňaný slnkom. Avšak, ak bude vonku nepriaznivé počasie, pripravte sa na to, že si veľa zábavy neužijete.

Ako keby skutočné dotyky

Predstavujeme vám stimulačné zariadenie, ktoré vás prenesie do virtuálnej reality. Futuristicky vyzerajúca technológia stimuluje pohyb, upravuje teplotu a samozrejme zabezpečuje lubrikant.

Obnažená šálka

Klasická šálka vám môže pomôcť uhasiť smäd. No táto porno šálka má úplne inú funkciu. Dizajnom síce vyzerá ako klasická šálka, no uspokojí vás po inej stránke.

Vibrátor Hello Kitty

Pôvodne to bola masérska pomôcka, ktorú využívali v Japonsku. Avšak, niečo tu nesedelo. Tvar pomôcky, veľkosť či vibračné vlastnosti sa viac podobajú na vibrátor ako na masérsku pomôcku.

Pozlátený vibrátor

Najdrahší vibrátor na svete je vyrobený z 18 karátového zlata a vyrobila ho švédska firma Lelo. Tipnite si, koľko stojí. Od 999 do 1500 dolárov. Hm, luxus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>