Dvadsatoro pre super predohru Part. 2

V prvej časti nášho návodu, ako znovu navrátiť vášeň do vzťahu, sme si predstavili prvých desať tipov. Ak ste si medzi nimi nenašli ten svoj, prinášame vám ďalších desať, z ktorých si určite vyberiete.

beautiful-fitness-woman-doing-stretching-exercise-1421484-m1.  Striptíz – klasika, ktorá nesklame

Zakúpte svojej partnerke sexi bielizeň a nezabudnite pritom na košieľky s podväzkami. Pustite príjemne šteklivú hudbu a zvoľte intímne, nie príliš ostré, osvetlenie. Aj keď sa možno hanbíte, zahoďte pred partnerom či partnerkou zábrany. Veď ste sa videli toľkokrát nahí, len to trochu okoreníte. Striptíz môže pokojne predvádzať aj muž. Čo tak i obliecť lesklý latex a trochu partnerku pobaviť.

2. Tanec pre nesmelých

Je pre vás striptíz predsa len veľmi odvážny? Tak ostaňte len pri tanci. Intímne osvetlenie, romantická hudba a vyzvanie k tancu – to je zaručený úspech v predohre. Či dotancujete až do spálne, alebo sa necháte rytmami hudby uniesť priamo v obývačke, je len a len na vás.

3. Bodyshot

Jesť sa nemusí stále len z taniera. Sexi je servírovanie priamo na tele!

elixir-683864-m4. Tajný elixír túžby

Vytvorte si skutočný elixír, ktorý vo vás oboch určite prebudí aj tú najzaspatejšiu vášeň. Uvidíte, že vás tento elixír skutočne rozšantí. Jedným z takých elixírov je aj Jahodová túžba. Chcete vedieť, ako ho pripraviť? V mixéri rozmixujeme ľad s 4 cl becherovky, 2 cl jahodového likéru a pridáme ešte 2 cl citrónovej šťavy. Ozdobíme jahodami. Na zdravie!

5.  Erotické divadlo

Veľmi obľúbenou prípravou na sex sú rôzne hry, v ktorých má každý z partnerov určenú nejakú rolu. K najpopulárnejším patrí doktor a pacientka (či sestrička), učiteľka a žiak, šéf a sekretárka či domina a jej otrok. Ako si svoje úlohy podelíte, záleží len a len na vás. Nepodceňujte prípravu, chce to sexi kostýmy či rôzne erotické pomôcky.

behind-bedroom-doors-ii-414899-m6. Zaspomínajte, aké to bolo po prvý raz

Ďalšou zaujímavou hrou, ktorá môže okoreniť váš vzťah a oživiť stereotypný sex, je prvé rande. Môžete sa s partnerom či partnerkou stretnúť v bare ako dvaja neznámi ľudia, postupne sa zbližovať, flirtovať a nakoniec skončiť v posteli. Kreativite sa medze nekladú, stretnite sa tam, kde ste sa stretli po prvý raz, alebo kde ste strávili vaše prvé rande.

7. Spútajte partnerku

Veľa ľudí tajne túži po milovaní s putami. Možno i vaša polovička. Nemusíte použiť klasické policajné putá, sexshopy ponúkajú veľa zaujímavých kúskov s plyšom a podobne. A pokiaľ partnerka nebude protestovať, zaviažte jej aj oči. Zvýrazní sa tam intenzita prežívania orgazmu. Nezabudnite potom aj na vibrátor, ktorý ju skvelo pripraví na dávku rozkoše, akú ešte nezažila.

body-massage-1255004-m8. Erotická masáž

Určite vám netreba hovoriť, že masáž zlepšuje krvný obeh, uvoľňuje svaly a upokojuje nervy. Vzrušenie z dotykov vám navyše prinesie tú najzmyselnejšiu erotickú predohru, akú si len viete predstaviť. Erotické pomôcky, ktorých je dnes na trhu neúrekom, vám len prácu uľahčia. Nezabudnite teda na šatky, vibračné vajíčka, masážny olej či lubrikačný gél.

9. Trojka so zrkadlom

Možno tomu nebudete veriť, poriadne rozpáliť naše telá dokáže aj obyčajné zrkadlo. Keď budete mať nežnú náladu, postavte sa pred zrkadlo a nechajte sa objať vašou partnerkou. Alebo tak objímte vy ju. Uvidíte, že pohľad na vás dvoch v takejto intímnej chvíli pôsobí čarovne.

elegant-nude-woman-laying-on-the-sand-1422343-m10. Nafoťte akty

Ktorá žena netúži po tom, aby muž jej telo obdivoval… stále! A ktorá by si aspoň raz nechcela vyskúšať úlohu fotomodelky. Milujúci partner jej to určite umožní a nafotí s ňou sériu aktov. Pritom nemusíte by žiadny extra fotograf, veď tie fotky budú len a len vaše. Oblečte partnerke latex, či iné sexi kostýmy či podväzky. Fantázii sa medze nekladú. Len ich potom dobre schovajte, aby ich nenašiel zbytok rodiny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>