Dvadsatoro pre super predohru Part. 1

Pre väčšinu žien je predohra v milostnom živote nesmierne dôležitá, mužom stačí pohľad na krásne nahé ženské telo či telo odeté do sexi spodnej bielizne. Správna predohra však vie potešiť obe pohlavia.

Ženy potrebujú počuť nežné slová, cítiť dotyky, no najmä mať pocit, že sú tie najkrajšie, najsexi a že ich muž nemiluje žiadnu inú, len ju. Avšak, štatistiky tvrdia, že ženy nie sú jediné, ktoré si predohru užívajú. Mužov doslova privádza do extázy pohľad, ako sa ich polovičky pod ich rukami a perami slastne oddávajú rozkoši. Rýchly sex je síce niekedy vzrušujúci, no ani dlhá milostná predohra nie je na zahodenie. Často býva dokonca dôležitejšia než samotný sex, pretože je plná citov a nielen živočíšnych pudov.

Ako na to?

1. Šteklivá správa

kiss-1358377-mSedíte v práci a už sa neviete dočkať večera a svojej polovičky? Nalaďte ju na večer hneď teraz a pošlite jej šteklivú správu buď cez mobil, mail, alebo Facebook. Fantázii, čo má správa obsahovať, sa medze nekladú. Ak ste trochu odvážnejší, pošlite jej rovno obrázok s polohou, ktorú by ste chceli vyskúšať.

2. Večer s erotickým filmom

Vyberte erotický  film, ktorý si pozriete spoločne. Ak je vaša polovička nežnejšie stvorenie, zvoľte skôr ľahšiu erotiku, aby ste ju skôr od milostného aktu neodradili. Milostné techniky potom môžete spoločne vyskúšať.

 3. Kino a film pre dospelých

Že to nie je nič pre vás? Vyskúšajte! Choďte na silno dráždivý film a pozorujte, čo erotické scény s vami robia. Jemne sa navzájom dotýkajte, hľaďte či pobozkajte. Garantujeme, že k sexu príde skôr, než sa stihnete po návrate domov vyzuť.

 4. Erotickú poviedku čítajte spoločne

Ak vás veľmi nelákajú knihy a dávate skôr prednosť knihám, prineste domov literatúru s nádychom erotiky. V dnešnej dobe ich zoženiete i na internete. A ak patríte k tým kreatívnejším, skúste si erotickú poviedku vymyslieť sami a zahrňte do nej vaše túžby a erotické priania, ktoré si potom navzájom splníte.

kesses-933656-m 5. „Bojová“ hra

Pripravte svojej polovičke milé prekvapenie – sexi bojovú hru. Napíšte na papieriky erotické odkazy či úlohy, prvý dajte do schránky, ktorý si nájde hneď po príchode z práce a ďalšie porozhadzujte po byte. Uvidíte, ako sa poteší a krok za krokom bude plniť vaše úlohy, až kým sa dostane do cieľa – do spálne. Nezabudnite, že z jednou z úloh by mala byť aj sexi erotická bielizeň, ktorú si vaša partnerka pred vstupom do spálne musí obliecť. A to bude zážitok nielen pre ňu!

 6. Spoločná kúpeľ

Vaňa s horúcou vodou, sviečky. Spoločná kúpeľ a možno aj milovanie rozdráždi každého. Dotyk, milovanie a blízkosť nahých tiel je dokonalým začiatkom vášnivej noci.

 Bod G_orgasmus7. Ohoľte sa navzájom

Možno sa vám to zdá byť trochu pritiahnuté za vlasy, no erotickou činnosťou je i holenie. Úprava intímnych miest oboch partnerov býva veľmi sexi.

 8. Horúce odkazy priamo na telo

V kúpeľni, a nielen tam, si môžete navzájom písať erotické odkazy na telo. Ak vám nestačia prsty, môžete použiť aj jazyk.

behind-bedroom-doors-ii-414899-m 9. Kŕmenie môže byť aj vzrušujúce

Aj keď sa to nezdá, príprava jedla môže byť aj veľmi erotickou záležitosťou. Pri chystaní intímnej večere môžete ochutnávať, olizovať jeden druhému prsty. Inšpirovať sa môžete napríklad filmom 9 ½ týždňa. Skutočne inšpiratívny film.

 10. Vyskúšajte bodyshot

Jesť nemusíte len z taniera. Čo tak vyskúšať servírovanie priamo na tele? To je dnes in a sexi!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>