Erekcia naplno

Erotické pomôcky sú dnes na vzostupe a kto nejakú v spálni nemá odloženú, je riadne out. Pomôžu vám oživiť všedný sexuálny život a do vzťahu vnesú nový rozmer. Takou erotickou pomôckou je i erekčný krúžok.

Pri slove erekčný krúžok sa každému v mysli vynorí kúsok plastu v tvare kruhu, ktorý sa navlečie na koreň penisu. Cieľom tejto erotickej pomôcky je udržať pevnú erekciu a tým predĺžiť sexuálnu výkonnosť muža. Avšak, dnes tomu už dávno inak. Dnes táto erotická pomôcka vie stimulovať nielen muža, ale aj ženy. Ako je to možné?kiss-1358377-m

 Erekcia vďaka pichliačom

Tento erekčný krúžok je určený pre mimoriadne odvážne ženy. Povrch tohto kúsku je posiaty približne dvadsiatimi rôznymi výrastkami, ktoré pripomínajú pichliače. Krúžok je vyrobený zo silikónu. V tomto prípade to však nejde ani tak o krúžok, ako o valček, ktorý pri sexe dráždi otvor vagíny. Jeho dĺžka sa pohybuje od päť do sedem centimetrov. Mužovi táto erotická pomôcka zlepšuje výkon, ženu dráždia pichliače.

 Vrúbkovaný krúžok rozkoše

Takmer na rovnakom princípe funguje aj vrúbkovaný elastický krúžok. Tvoria ho symetricky usporiadané vrúbky, ktoré sa nachádzajú na strane ženy, aby zažila čo najväčšiu rozkoš. Iným typom je trojitý kruh, ktorý okrem toho, že obopína semenníky a koreň penisu, tri prstence sú rozložené po celej dĺžke mužskej výbavy. Kruhy sú prispôsobené tak, aby počas sexu stimulovali nielen muža, ale aj ženu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>