Ako na to s umelou vagínou…

Život je niekedy nevyspytateľný. Raz máte sexuálnych partneriek toľko, že ich nespočítate na prstoch oboch rúk, inokedy príde obdobie, že aj rok zaspávate v posteli sám. Aby tým ale netrpela vaša sexualita, na trhu je neúrekom možností. Erotické pomôcky sú v dnešnej dobe také prepracované tak, že takmer nepocítite rozdiel od naozajstnej ženy. Jednou z alternatív, ako nezabudnúť, aké je to mať erekciu, je zadovážiť si umelú vagínu. Ako na to a ako sa o ňu starať čo najlepšie, aby vydržalo čo najdlhšie?

Samotné použitie umelej vagíny záleží na to, aký typ vlastníte. Ak je ňou jedna z tých kvalitnejších, je vhodné najskôr vybrať vložku z vagíny a zahriať ju v teplej vode. Voda však nemôže byť vriaca, odporúča sa vložku zahriať v umývadle v teplej vode. Stačí päť až desať minút a erotická pomôcka je pripravená na použitie. Nikdy ju nevkladajte do vriacej vody, pretože sa pokazí.

Použiť lubrikant?

Pri mnohých modeloch si môžete prispôsobiť tesnosť a intenzitu sania pomocou otočného viečka. Nakoniec nezabudnite použiť lubrikant. Jeho použitím vám pôjde samotná akcia lepšie a prejdete prípadným odreninám či iným zbytočným zraneniam. Na čistenie vložky nikdy nepoužívajte mydlo, pretože by mohlo dôjsť k poškodeniu citlivého materiálu, z ktorého je väčšina umelých vagín vyrobená.

Olejové či silikónové lubrikanty umelé vagíny znehodnocujú

Ak chcete dosiahnuť maximálne príjemný a jemný pocit pri styku s materiálom, použite potravinársky kukuričný škrob. Vložku ním posypte a prebytočný škrob potom zotrite. Čo sa týka lubrikačných gélov, používajte výhradne lubrikanty založené na vodnej báze. Oleje a gély na olejovej či silikónovej báze by sa používať  nemali, pretože časom porušujú materiál, z ktorého je vyrobená.

beautiful-young-woman-lying-on-the-truck-1424817-m

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>