69 – raj pre mužov, no peklo pre ženy

Muži polohu 69 priam milujú. Na otázku, ktorá poloha im je z kamasútry najbližšia sa jednoznačne zhodnú. Žensky pohľad na vec je však trochu, ba možno trochu viac odlišný.

kesses-933656-mMuži nepoznajú konkurenciu polohe, v ktorej sa súčasne venuje ústami muž žena a žena mužovi. Neviete však prísť na to, čo ich na tejto polohe tak vzrušuje? Odpoveď je viac než jednoduchá – predsa kvôli výhľadu. Odkiaľ inokadiaľ by mal muž taký skvelý výhľad na ženskú pýchu, ak nie priamo zdola. Po chuti mu je i pohodlie, leží predsa na chrbte a nemusí sa nijak namáhať. Len si vychutnávať dve rozkoše naraz – orál od svojej partnerky a pohľad na tú najkrajšiu časť ženského tela.

Nie sú filmy ako filmy

Že je 69 to pravé orechové aj pre nežné pohlavie? Nuž, nie je to úplne pravda. Predstavy mužov o tejto polohe sú často skreslené, a to práve kvôli mnohým erotickým filmom, na ktoré sa pozerajú. V nich si totiž 69-ku ženy skutočne užívajú a na ich tvári sa zračí rozkoš a pôžitok. Áno, je pravda, že ženy orál milujú, ale nie vo všetkých polohách. Prečo?

69 a ženy

Niektorým ženám to, že kľačia obkročmo na svojom partnerovi a on má hlavu priamo pod ich vagínou, nie je vôbec príjemné. Odrádza ich od toho najmä pocit, že im vidia až „do žalúdka“ a môžu si všimnúť všetky nedokonalosti, ktorých je majiteľkou. Majú strach z toho, že ak ich muž uvidí takto zblízka, mohol by na ne stratiť chuť. Ďalším zas táto poloha nie je príjemná z toho dôvodu, že sa nevedia sústrediť na obdive činnosti naraz. Buď myslia na to, aby „to“ svojmu partnerovi urobili čo najlepšie a pritom zabúdajú na seba, alebo sa naopak sústredia na svoju rozkoš a zabúdajú na partnerovo potešenie. Raz za čas 69-ku ženy prežijú, veď čo by neurobili pre svojho partnera. No oveľa viac sa potešia, ak sa hry v spálni okorenia použitím vibrátora či inej erotickej pomôcky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>