Magic Finger!

Pociťujete vo svojom vzťahu stereotyp a vidíte, ako sa vám vaša polovička vzďaľuje? Ak jej nechcete o nejaký čas mávať na rozlúčku,   keď bude sedieť v nablýskanom aute so sexi svalnatým zajačikom, mali by ste načrieť tam, kde ste ešte neboli.

Bod G

Ale áno. Existuje. Nie je to len mýtus. Hľadáte ho vo dne v noci, prečítali ste kopu príručiek, no stále sa pred vami ukrýva? Bod G vám vie dať poriadne zabrať. Zabudnite na všetky moderné, či nemoderné vynálezy. Rúru od vysávača používajte výlučne na vysávanie, mixér len na mixovanie a hlavne nekradnite svojim deťom kolobežku. Verte, nepomôže vám.

Hľadanie Bodu G pokračuje

Najnovším a pokrokovým vynálezom v oblasti bádania po ženskom bode G je Magic Finger! Zdá sa vám neuveriteľné, že by mohol byť nápomocný? Nuž, nechajte sa inšpirovať nasledujúcim videom. Avšak, varovanie! Pre vysoký výskyt  žien s orgazmom video neodporú-čame pre slabšie žalúdky.

Ale teraz vážene kde sa nachádza bod G a ako ho stimulovať

Si prečítajte v nasledujúcom článku “Čo je Bod G a kde ho hľadať”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>