Čo je Bod G a kde ho hľadať

Hovorí sa, že niet komplikovanejšieho stvorenia na svete, než je žena. Nikdy neviete, čo si v skutočnosti myslí, a vo chvíli, keď na to prídete, ona si to rozmyslí. No každý chlap nám dá za pravdu, že niet stvorenia s krajším telom ako žena, ktoré v sebe ukrýva také množstvo zaujímavých a citlivých miest. A tie chlapi radi skúmajú.

O čo ide?

Ženy majú, na rozdiel od mužov, oveľa viac erotogénnych oblastí. Nemusíme si klamať, chlapom postačí na dosiahnutie vrcholu žaluď a oči. U žien sú to okrem klitorisu aj prsia, bradavky, vnútorné stehná, zadok, šija či úšné lalôčiky. A práve tieto miesta každý skúsený milenec svojej polovičke stimuluje, aby u nej vyvolal čo najväčšie vzrušenie.

Čo je Bod G

Na jedno miesto, a to najdôležitejšie, však veľa chlapov zabúda. Povestný a mýtami opradený bod G. Dôvodom, prečo ho chlapi často ráz ignorujú je fakt, že vôbec netušia, kde sa nachádza. Je to však škoda, pretože ak sa vám ho podarí objaviť, verte, že vás vaša polovička už nebude pri vašom neskorom príchode domov očakávať s valčekom v ruke vo dverách, ale v posteli plná očakávaní.

Kde hľadať Bod G

Ale poďme pekne poporiadku, trochu teórie z biológie na úvod nezaškodí. Bod G je uzlík nervového tkaniva, ktorý leží v oblasti okolo močovej trubice na prednej stene pošvy za lonovou kosťou, približne v druhej tretine hĺbky pošvy. Au!

Mapa k Bodu G

mapa k  bodu G

Dosť bolo biológie, o čo ide skutočne?

Niektoré ženy majú bod G na ohmat výraznejší, iné menej. Najlepšie ho nájdete tak, že si vaša partnerka ľahne na chrbát, roztiahne nohy (bez toho by to zrejme nešlo) a nohy ohne v kolenách. A prichádza na rad mužská práca. Prostredník zaveďte do vagíny a približne v jej dvoch tretinách pritisnite prst dopredu k lonovej kosti (ak matematika nie je vašou silnou stránkou, nezabudnite na pravítko a kalkulačku). Ak ste už „tam“, neprebádanú oblasť milimeter po milimetri prehmatajte a jemne zatlačte. Verte, tam to niekde bude a keď to nájdete, vaša partnerka vám to určite dá s radosťou najavo.

Ak stále neveríte že Bod G existuje

Prečítajte si vyjadrenie amerických vedcov ktorý ho našli a dokonca určili jeho presné umiestnenie v článku: Bod G existuje. Dokázali to americkí vedci

Video inštruktáž k Bodu G

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>